Sky Up

Штаб-квартира: Київ, Україна
Основний хаб: Аеропорт Бориспіль (ІАТА: KBP; ІКАО: UKBB)
Колл-центр: +38 (044) 331 3000
Офіційний сайт: https://skyup.aero/uk
Класи обслуговування: Економ
Норми провезення ручної поклажі: 1 × 7 кг
Норми провозу багажу: 1 × 23 кг
Харчування на борту: платнеНапрямки вильотів авіакомпанії SkyUp
На даний момент напрямки вильотів авіакомпанії обмежуються Близьким Сходом, Північної Африки і Європи. Основні держави, куди здійснюються перельоти: Туреччина, Іспанія, Єгипет, Словаччина, Грузія, Албанія, Болгарія, а також по території України.

Придбати квитки по одному з напрямків вильотів компанії можна на офіційному сайті перевізника: https://skyup.aero/uk/.

Тут же представлена ​​інформація про акції та знижки, що дозволить літати цією авіакомпанією ще дешевше. На сьогодні SkyUp Airlines одні з кращих операторів за цінами на перельоти. Вигідні квитки доступні до покупки українським мандрівникам при вильоті з України або у зворотному напрямку.

Правила посадки на рейс авиакомпании SkyUp Airlines
На текущий момент правила посадки пассажиров в аэропорту «Борисполь» на рейсы СкайАп проходят по старому стандарту, без возможности онлайн регистрации на рейс. Пассажирам следует приехать в аэропорт за 2-3 часа до вылета самолета. Примерно в это же время открывается стойка регистрации.

Закрывается регистрация на рейс за 40 минут до вылета. Примерно за 20-30 минут до вылета осуществляется посадка в самолет. Такая процедура касается, как рейсовых регулярных вылетов, так и чартерных направлений.