WINDROSE

Штаб-квартира: Київ, Україна
Основний хаб: Аеропорт Бориспіль (ІАТА: KBP; ІКАО: UKBB)
Колл-центр: +38 (044) 499 97 77
Офіційний сайт: https://windrose.kiev.ua
Класи обслуговування: Економ, Бізнес
Норми провезення ручної поклажі: 1 × 5 кг, 1 × 5 кг
Норми провозу багажу: 1 × 23 кг, 1 × 30 кг
Харчування на борту: харчування відповідно до дальністю і часом виконання перельоту на вибір напої та харчування з меню: закуски, салати, фрукти, десерти, спиртні, гарячі і прохолодні напої.

Основні напрямки Роза Вітрів
Здійснюються перевезення в десятки міст світу: Єгипет (Африка), Коломбо (Шрі-Ланка), Шарм-ель-Шейх (Єгипет), Анталія (Туреччина), Зальцбург (Австрія), Дубай (ОАЕ), Софія (Болгарія), Куусі ( Фінляндія), Рівному (Фінляндія), Ейндховен (Нідерланди), Неаполь (Італія), Попрад (Словаччина). Також реалізовані приватні і VIP-перельоти по Україні – Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одеса та інші.

Cтруктура компанії Windrose
Центральний аеропорт розташувався в «Борисполі», в столиці. Всього в розпорядженні авіаперевізника 7 літаків:

  • Airbus A321-231 (3 одиниці, 218 посадочних місць)
  • Airbus A321-211 (1 одиниця, 218 посадочних місць)
  • Airbus A320-212 (2 одиниці, 186 посадочних місць)
  • Airbus A330-223 (1 одиниця, 330 посадочних місць)

Сервіс та особливості Windrose
Авіакомпанія Роза Вітрів пропонує своїм пасажирам ряд послуг, що надаються безпосередньо в повітрі.

SKY Flowers – можливість замовити для коханої людини букет квітів, які піднесе представник екіпажу. Послугу замовляти потрібно мінімум за 48 годин до відправки рейсу. Вартість послуги за букет з 7 троянд – 20 доларів, з 15 троянд – 30 доларів.

SKY PARTY – послуга для бажаючих відзначити торжество безпосередньо на борту літака. Є два варіанти послуги. Перший – «Економ-варіант», що включає персональне привітання екіпажу і особисто капітана літака за затвердженим авіакомпанією тексту. Другий – «Преміум-варіант», в який входить урочисте привітання екіпажу і капітана, презентація торта і шампанське. Економ варіант обійдеться в 30 доларів, преміум – в 100 доларів. Послугу також необхідно стверджувати мінімум за 48 годин до відправлення.

SKY-FOOD – приклад того, що авіакомпанія залишилася однією з небагатьох, яка залишила обов’язкове харчування для своїх пасажирів під час польоту. Вартість обіду і його обсяг вписується в квиток, так що необхідно перевіряти варіанти меню та його фінансову цінність під час бронювання квитка. Меню починається звичайними снеками та закусками, а закінчується широкою алкогольної картою і гарячими основними стравами.

SKY Shop – ця послуга представлена ​​глянцевим журналом, який є в електронному варіанті на сайті і в друкованому безпосередньо на борту. Ви можете вибрати будь-який товар, починаючи від духів і прикрас, закінчуючи меблями та авто. Якщо щось вам припаде до душі, можна зробити замовлення безпосередньо з борту літака. Примітно, що всі представлені компанії – це партнери авіаперевізника, відповідно і ціни в цьому журналі будуть нижче роздрібних навіть у фірмових магазинах.