МАУ – найбільший український авіаперевізник

Штаб-квартира: Київ, Україна
Основний хаб: Київський міжнародний аеропорт «Бориспіль», Україна; ІАТА: KBP; ІКАО: UKBB
Колл-центр: +38 (044) 581-50-50
Офіційний сайт: https://www.flyuia.com/ua/en/home
Класи обслуговування: Економ, Бізнес
Норми провезення ручної поклажі: 1 × 7 кг ,1 × 12 кг
Норми провозу багажу: 1 × 23 кг 2 × 32 кг
Харчування на борту: в залежності від рейсу: легкі закуски, сандвічі, прохолодні напої, чай або кава надається безкоштовно на всіх рейсах
Бонусна програма: PANORAMA CLUB
Послуга онлайн-реєстрації: Онлайн-реєстрація

Компанія вважається найбільшим і значущим авіаперевізником України. Вона стала першим прикладом авіаційного підприємства, створеного на основі фінансів приватних осіб. У 2011 році повністю перейшла в руки приватних підприємств. МАУ має ряд кодшерінгових договорів з наступними компаніями: Austrian Airlines, S7 Airlines, Turkish Airlines, KLM і іншими. У 2001 році Міжнародні Авіалінії України займалася перевезенням Папи Іоанна Павла II, а з недавнього часу – офіційний перевізник Одеського кінофестивалю.

Основні напрямки МАУ
Компанія обслуговує вантажними і пасажирськими рейсами десятки міст і країн світу. В Азії – це Казахстан, Узбекистан, Туркменія, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Туреччина, ОАЕ, Кіпр, Іран, КНР, Шрі-Ланка, Таїланд. Європа представлена ​​такими країнами: Австрія, Фінляндія, Бельгія, Хорватія, Франція, Болгарія, Німеччина, Швейцарія, Італія, Нідерланди, Португалія, Греція, Швеція, Великобританія, Литва. Також літаки літають в США. Внутрішні авіалінії доставляють пасажирів до Вінниці, Дніпро, Харків, Львів, Одесу, Запоріжжя та Івано-Франківськ.

Сервіс та особливості авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України
Panorama Club – стандартна система накопичення миль, обміну їх на знижки і бонуси. Крім цього, МАУ пропонують акцію при партнерстві з Альфа-Банком. При оформленні кредиту в зазначеному банку та оплаті послуг кредитною карткою на суму від 500 гривень – пасажир отримує можливість взяти участь у розіграші 10 000 бонусних миль щотижня. Детальніше про акцію можна прочитати на офіційному сайті МАУ.

Багаж і ручна поклажа
Максимальний розмір багажу, при обліку висоти, ширини і глибини, в сумі повинен складати не більше 158 сантиметрів. Для класу «Економ» граничний вагу становить 23 кілограми, для класу «Бізнес» – 32 кілограми. Поклажу від 32 кілограм перевозиться виключно в якості вантажу. При оплаті наднормативної багажу в касі з вас можуть взяти сервісний збір. Для Учасників Panorama Club додається +2 кілограма понад норму на кожне місце багажу, але в підсумку багаж не повинен перевищувати 32 кілограми.